Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna

Dyrektor
Irena Sikora-Kołodyńska

Z-ca Dyrektora
Katarzyna Zięba

Z-ca Dyrektora
Szajwaj Ewa

Z-ca Dyrektora
Łukasiewicz-Nawieśniak Sylwia

Rada Pedagogiczna

Bajer Piotr

Baran Jarosława

Bieliński Robert

Borysiuk Jolanta

Chabiniak Anna

Chmielik Piotr

Chrobot Ewa

Cypelt Irena

Czeladka Beata

Czerwińska Małgorzata

Diament Janusz

Dybał Alina

Dyr Małgorzata

Dzierwa Karolina

Dzikowski Błażej

Fedorowicz Magdalena

Fijałkowska Agnieszka

Filistyńska Joanna

Gerwatowska Agnieszka

Gołdys Ewelina

Gorski Roman

Góra Teresa

Graczyk Adrian

Grzyb Elżbieta

Grzyb Monika

Haniszewski Marek

Ilczyna Urszula

Janczak Marzanna

Jankowski Grzegorz

Janowska Małgorzata

Jaskowska Aleksandra

Kalinowska Monika

Korczak Agnieszka

Korczowski Piotr

Kot Anna

Kozioł Mariola

Kozłowska Anna

Kuczyńska Ewa

Kupisz Joanna

Kutryba Joanna

Łasocha Ewa

Łukasiewicz-Nawieśniak Sylwia

Markiewicz Olga

Markowska Agata

Marusiak Dorota

Mieniek Ewa

Mroczek Alicja

Myszka Małgorzata

Ogrodnik Bogusława

Oleś Małgorzata

Ołenicz-Bernacka Ewa

Orczyk Beata

Paszek Justyna

Pełka Beata

Prokowski Kazimierz

Rapa Justyna

Rosłanowska-Choryłek Anna

Rutka Ludmiła

Rydz Magdalena

Salwerowicz Olimpia

Sikora-Kołodyńska Irena

Skirpan Agnieszka

Smolińska-Yacoubi Jolanta

Smutek Karolina

Sobko Renata

Sołkiewicz Joanna

Sozańska-Kut Aleksandra

Stachów Jadwiga

Stefan Edyta

Subik Maria

Symonowicz Grażyna

Szajwaj Ewa

Szewczuk Joanna

Szulc-Jednoróg Agnieszka

Szymczykowska Katarzyna

Śliwa Agnieszka

Tyrakowska Margitta

Urban Katarzyna

Walęga Wioletta

Wierzejska Katarzyna

Wilczyńska Iwona

Wójcik Jolanta

Wyganowska Danuta

Wysocka Beata

Zarzycki Tadeusz

Zarzycki Zdzisław

Zięba Katarzyna

Wykaz pracowników adm. i obsługi w SP-2

Elżbieta Czarniecka- specj. ds. kancelaryjnych

Elżbieta Sobczykkierownik gospodarczy

Anna Zawadzka specj.d/s adm. i kierownik gospodarczy

Krystyna Korczyńska specj. ds. kancelaryjnych

Lidia Ferlewicz rob. gospodarczy

Nina Kot rob. gospodarczy

Teresa Mocniak rob. gospodarczy

Józef Goldstain woźny, konserwator

Dobiesław Duda woźny

Jan Jaskot woźny

Stanisław Śliwiński konserwator

Bajek Elżbieta rob. gosp.

Baran Monika rob. gosp.

Górecka Genowefa rob. gosp.

Sałata Urszula rob. gosp.

Janicki Władysław woźny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *